Hidrolik Egzersiz

 

HİDROLİK EGZERSİZ

Yoğun iş temposu beraberinde getirdiği düzensiz ve sağlıksız beslenme bireylerde fizyolojik rahatsızlıklara neden olurken, aynı zamanda stres ve hareketsizlik ise psikolojik rahatsızlıklara ve postür (duruş) bozukluklarına neden olabilmektedir. Bunun dışında genlerimizde var olan zayıflıklar da bazı hastalıklara rastlamamıza sebep olmaktadır.

Shapes Hidrolik ekipmanları kadınların kas kütlesine uygun şekilde ve dirençte tasarlanmıştır. Bu makinalarda kas kütlesini büyütmeden kuvvetlenmesini sağlarsınız ve bu da size günlük yaşamınızda daha fazla enerji harcamanıza sebep olur; ayrıca vücudunuzun sıkılaşmasını sağlayarak ara istasyon hareketleriyle de yağ yakımınız sağlanır. Diğer egzersiz türlerine nazaran ilk günden sonra ağrıyla uyanmazsınız. Günlük 30 dakika hidrolik egzersiz sayesinde bütün vücudunuzu çalıştırmış oluyorsunuz ve bu sayede kendinizi daha dinç ve enerjik hissediyorsunuz. İstasyon çalışma türü olduğu için eğlencelidir ve motivasyonu yüksek tutar, güvenlidir ve zaman açısında ekonomiktir.

Spor vücutta bol endorfin, östrojen veya testesteron hormonu salgılanmasını sağlar. Bu da, kişinin kendisini psikolojik olarak daha iyi ve zinde hissetmesini sağlar. Vücudun forma girmesi de özgüveni arttırır, metabolizmayı hızlandırır, enerjiyi arttırır, uykuyu düzenler. Psikolojik iyileşme sağlayarak stres den uzaklaştırır. Daha sağlıklı ve hızlı düşünmeyi sağlar. Kalp ve damar sistemini güçlendirir. Uzun dönemli spor ile uğraşanların kanser ve kalp krizine yakalanma riski düşüktür. Hatırlatmakta yarar var ki hiç bir spor aleti veya hiçbir gıda takviyesi veya ilaç tüm aletler kullanılarak yapılan kompleks bir fitness antrenmanının yerine geçemez. Her yaştan kadınların uygulayabileceği hidrolik fitness sayesinde şeker ve tansiyon problemi olan kişilerde antrenörün yönlendirmesi sayesinde gönül rahatlığıyla sporlarını yapabilceklerdir.

Haydi Hanımlar Kadınlara Özel Spor Salonu Shapes ile Kendinize Gelin!

 

Sonbaharın en güzel günlerini yaşıyoruz. Havalar hala kış belirtilerinden uzak, etraf rengi kahverengiden kırmızıya çalan güz yapraklarıyla doluyken biz kadınlar kendimiz için ne yapıyoruz? Hayatın karmaşasında kendimize ne kadar vakit ayırıyoruz? Sağlıklı bir yaşam için kendimize dikkat etmemiz gerektiğinin farkındayız ama bunun için neler yapıyoruz?

 

Siz yapmasanız da ya da yapamasanız da Shapes sizin yanınızda. Neden mi? Çünkü Shapes kadınlara özel bir spor salonu. Kadın anatomisine özel spor aletleri, kadınlara özel antrenörlerle hayatınızı kolaylaştırmak istiyoruz. Tabi ki kadın ve erkek eşit :) Hatta bizim pozitif ayrımcılık bakış açımızla kadınlar çok daha önde.;) Fakat kadın ve erkek anatomisinin, vücut yapılarının, hatlarının farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Sizin ihtiyacınızı keşfedip kadınlara özel tavsiyeler sunuyoruz.


Üstelik Shapes for women’ın ayrıcalıklarını keşfetmek çok da keyifli. Eğlenceli zumba dersleri, pratik pilates dersleri ile kendinizi yeniden bulmanız için sizinleyiz. Shapes’de size özel ayrıcalıkları keşfetmek ve özel avantajlardan yararlanmak için hemen şubelerimize gelin!

 

SHAPES GENEL MERKEZ
Adres : Cumhuriyet bulv. No : 183 Sel Apt. Kat :7 Alsancak/İZMİR
Telefon : +90-232-463 64 69 / 0533 135 03 07
Fax : +90 - 232 - 463 64 79 - 0532 284 99 76
E-mail : info@shapesturkey.com
E-BÜLTEN
Grafiket Reklam Ajansı