Piloxing

Egzersiz içerisine Pilatesin kas çalıştırmasını, boksun güçlendirilmesini ve kardiyosunu, dansın eğlencesi ve duygusallığını harmanlayan ilk program olması nedeniyle PILOXING hızlı bir şekilde global anlamda bir fitness fenomeni haline gelmektedir.

PILOXING PROGRAMININ FAYDALARI

 PILOXING tekrar spor salonuna gitmeyi eğlenceli kılan yepyeni bir egzersiz sistemidir.

Egzersiz içerisine Pilatesin kas çalıştırmasını, boksun güçlendirilmesini ve kardiyosunu, dansın eğlencesi ve duygusallığını harmanlayan ilk programdır.

 PILOXING öğrencileri sert ve çevik boksörlere, zarif balerinlere ve sokak dansçıları dönüşebilirler.

 Hilary Duff, Fergie gibi ünlülerin top fitness egzersizi haline gelen Piloxing, Amerika’nın önde gelen Redbook, US Weekly, Elle, Harper’s  Bazaar, Vogue, Cosmopolitan Sweden..vb. dergilere konu olmuştur.

PILOXING, interval antrenmanlarla yapılandırılmıştır. Son çalışmalar, interval antrenmanın en çok kalori yakan ve kalp sağlığını geliştiren en etkili yöntem olduğunu göstermektedir.

Piloxing, salonlarda herhangi bir yeni cihaz gerektirmez. Sadece çalışmalarda Piloxing ağırlıklı eldiven kullanılması tercih edilir.

Başarılı bir Piloxing eğitimi için en az altı hafta gerekmektedir. Bu altı haftalık programın amacı, Piloxing hakkında her detayı etkili bir şekilde eğitmektir.

 

PILOXING EĞİTMENİ NASIL OLUNUR?

PILOXING tüm dünyada hızla yayılmaktadır. PILOXING eğitmeni olmak için PILOXING Level One (Sınıf 1)Eğitmen Eğitimi Seminerine kaydolmak gereklidir. Bu 9 saatlik uygulamalı programda yoğun olarak, eğitim metodolojisi, kavram ve ilkeleri PILOXING yapabilmek için gerekli etkili hareketleri öğreneceksiniz. PILOXING Level One sınıfı, piloxingi  başarılı bir şekilde öğretmek için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları ve kaynakları sağlayacaktır.

Bu eğitimde tüm katılımcılara aşağıdakiler verilecektir:

• PILOXING Özel Sertifika (tamamladığına dair)

• PILOXING Eğitim DVD’si

• PILOXING Eğitim Kılavuzu

• PILOXING Eldiveni

• AFAA Eğitmenler 6.25 CEU (Amerika Fitness Derneği 6.25 kredi)

• ACE Eğitmenler 0.8 CEU     (Amerika Egzersiz Konseyi 0.8 kredi)

NASIL “PILOXING ELİT” OLUNUR?

PILOXING Level One (Sınıf 1) Eğitmen Eğitiminin tamamlamasının ardından, "PILOXING Elite" statüsü için başvuru yapılması gerekmektedir. Piloxing Akademi, PILOXING Level One (Sınıf 1) ders videolarının  sunulması istemektedir. "PILOXING Elite" statüsü için aylık fee ödemelerinin yapılması gereklidir. PILOXING AKADEMİ, bu ödemelere karşılık olarak üyelerine sürekli eğitim, yeni koreografi, piloxing müzik, pazarlama materyalleri,  öğretim teknikleri ve mesleki geliştirme konularında destek sağlar.

Başvurunuz onaylandıktan sonra, size PILOXING Akademisi Onaylı resmi "PILOXING Elite" Pulu verilecektir. "PILOXING Elite" sembolü ile PILOXING web sitesinde yer alacaksınız.

Piloxing eğitmenleri, PILOXING Level One (Sınıf 1) Eğitmen Eğitimini tamamlamadan ‘piloxing elit’ için başvuru yapamayacaklardır.

 

PILOXING belgesi, PILOXING eğitiminin tamamlanmasından itibaren 12 ay için geçerlidir. Bir PILOXING eğitmeninin PILOXING becerilerini güncel tutması gerekmektedir. Eğer PILOXING Akademisine katılırsanız, sertifikanız üyeliğiniz  süresince geçerli kalır.

 

 

 

 

SHAPES GENEL MERKEZ
Adres : Cumhuriyet bulv. No : 183 Sel Apt. Kat :7 Alsancak/İZMİR
Telefon : +90-232-463 64 69 / 0533 135 03 07
Fax : +90 - 232 - 463 64 79 - 0532 284 99 76
E-mail : info@shapesturkey.com
E-BÜLTEN
Grafiket Reklam Ajansı