Başarı Öyküleri

Melek Özbayrak (Shapes Artvin/Arhavi)

15.02.1978 Arhavi doğumluyum. Evliyim, 2 çocuğum var. Lise mezunuyum, Açık Öğretim öğrencisiyim. 2003 tarihinde Özel Büyük Arhavi Sürücü Kursunda Büro görevlisi olarak 2 yıl çalıştım daha sonra Usta Direksiyon Öğreticisi olarak görev aldım. Shapes ile tanıştıktan sonra görevimden ayrılarak Shapes ailesine katılmaya karar verdim, bu kararımdaki en büyük etken iletişimin beni olumlu yönde etkilemesi oldu, bunun dışında Amerikan destekli bir firma ve kurucularının da kadın olması, bir bayan girişimci olarak benim de Shapes Artvin bayisi olmamda etkili oldu.

Melek Özbayrak | 20/03/2015

Zeynep Aktürk (Shapes Adana/Seyhan)

1980 İzmir doğumluyum. DEÜ İktisadi İdari Bilimler mezunuyum.Uzun yıllar Sports İnternational A.Ş. İzmir şubesi idari ofisinde çalıştım. Yüzlerce insanın hayatında fark yaratmak,onlara yeni bir yaşam tarzı seçme şansı sunmak benim için bir iş olmaktan öte bir keyifti.Spor yapmak bir insanı sadece zayıflatmakla kalmıyor,fiziksel ve ruhsal pek çok hastalığın iyileşmesi sürecine çok önemli bir katkı sağlıyor. Ve siz de buna vesile oluyorsunuz. Üyelerinizin kendini daha çok seven, aynaya daha özgüvenli bakan ve daha mutlu olan insanlara dönüşmesini izliyorsunuz. Adana´ya taşındıktan sonraki iki yıl boyunca beni bu kadar mutlu edecek ne iş yapabilirim diye düşündüm ve karşıma Shapes çıktı. Hem kendi işimi kurma hem de alışkın olduğum kurumsal,ciddi,profesyonel bir markanın arkamda olduğunu bilmenin verdiği güvenle shapes ailesine katıldım. Çok doğru bir yerde olduğumu başından beri bana hissettiren bu profesyonel ekibe sonsuz teşekkürler.

Zeynep Aktürk | 20/03/2015

Seçil Bozkurt Feza (Shapes İzmir/Karşıyaka)

6 Şubat 1981 İzmir doğumluyum. İlköğretim ve lise eğitimimi İzmir´de tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesini bitirdim ve Henkel’de 13 yıllık bir yöneticilik hayatımdan sonra kendi işimi yapmaya karar verdim. Gediz Hanım´ın Henkel firmasından iş disiplini ve çalışma prensiplerine olan bağlılıklarını bildiğim için olumlu geçen görüşmelerden sonra kalitelerinden dolayı Shapes ailesine katılmayı tercih ettim. Bu işe girmeye karar vermeden önce bazı rakip firmaları da tanıma fırsatım oldu. Kurallara uygunluğu, stratejisi, legalliği ve en önemlisi orjinalliği sebebi ile Shapes´i seçtim. Zaten Gediz Ersin´den farklı birşey beklenemezdi. Bu ailenin içinde olmaktan sonsuz mutluyum. Teşekkürler Gediz Hanım, teşekkürler SHAPES....

Seçil Bozkurt Feza | 20/03/2015

Özlem Akdaş (Shapes İzmir/Mithatpaşa)

1983 Norveç doğumluyum. Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. İki yıl Garanti Bankası’nda çalıştım. Daha çok inanacağım, zevk duyacağım bir iş arayışı içindeyken komşumuzun Alman bir arkadaşının Amerika’da Shapes’in eğitimlerini aldığını, Shapes’in Avrupa’da çok yaygın olduğunu duydum. Shapes’in İzmir’de bayilerinin olduğunu, Türkiye genelinde yeni bayilikler oluşturarak yayıldığını öğrendim. Sistemi araştırdım. Sağlıklı, ekonomik, orijinal, pratik, kolay, güvenilir çok yönlü, sonunda işte budur dediğim bir sistem. Oturduğum semtte Shapes kurmaya karar verdim. Ailemin de desteğiyle genç yaşımda kendi işimi kurma fikrini gerçekleştirmenin ve Shapes ailesine katılmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyim. Sistemin orjinal, Amerika merkezli olması, Gediz Hanım ve Shapes ekibinin profesyonellikleri, bayanlara yönelik olması, konseptin bilinen spor merkezlerinden farklı olması, sistemin herkesin ayırabileceği 30 dakika gibi kısa bir zaman diliminde uygulanabiliyor olması Shapes’i seçmeme sebep olmuştur.

Özlem Akdaş | 20/03/2015

Hatice Sezer (Shapes Kocaeli)

1978 İstanbul doğumluyum.Orta ve Lise öğrenimimi İstanbul’da tamamladım. Şişli Yunus Emre Lisesi 1996 mezumuyum. Evliyim.13 yaşında bir oğlum var. Kurumsal şirketlerde Muhasebe ve Finans Sorumlusu olarak 10 yıl kadar görev aldım. 2005 yılında Kocaeli’ye taşındım. Mesleki deneyimlerim sırasında birçok meslek edindirme ve geliştirme seminerlerine katıldım. İş hayatım boyunca disiplini,dikkati ve özeni elden bırakmadım. Bence başarılı olmak için bu üç neden çok önemli. İşimi ve mesleğimi hep sevmişimdir.Tabi bu da başarının bir nedeni. Yaşadığımız çevre, bayanlara yönelik yatırımlarda bulunulmayı şartlandırıyor bence. Bir işte yalnızca görsellik değil, kalite ve profesyonellik de ön plandadır. Ben Shapes’te bunu gördüm. Shapes yalnızca franchise vermekle kalmıyor, sonrasında sunduğu hizmet kalitesi oldukça yüksek. Ve özellikle belirtiyorum ki son derece profesyonel. Shapes gerçekten işini iyi yapıyor. Aradığım tüm cevapları Shapes’de buldum.Shapes’i Türkiye’ye getiren ve hakkını gerçekten layığıyla veren tüm ekibe teşekkürlerimi sunarım.

Hatice Sezer | 20/03/2015

Şule Özden (Shapes İzmir/Evka-3)

1969 Manisa Turgutlu doğumluyum. Lise mezunuyum.Üniversite hayalim gerçekleşmeyince, bazı kurslara giderek kendimi geliştirdim. Dokuz yıl boyunca Mali Müşavirlik bürosunda Muhasebe departmanında çalıştım. Daha sonra eşimin işi dolayısıyla Turgutlu’dan İzmir’e gelmemiz nedeniyle çalışmayı bırakmak zorunda kaldım. İki çocuk annesiyim. Çocukların büyümesi sürecinde kendim için bir şeyler yapmayı sürekli düşünüyordum. Bu sırada SHAPES FOR WOMEN ile tanıştım, tanışmakla kalmayıp işin içine girdim. Spor yapmayı çok seviyorum.Yıllardan beri hergün yaptığım spor, benim için bir alışkanlık ve vazgeçilmez yaşam tarzım. Shapes’e üç aylık üye oldum, bu süreçte gördüm ki; oldukça kaliteli, etkili ve sadece vücudumun şekillenmesi dışında kendimi sağlıklı ve daha mutlu hissettim. Salon bende süreklilik kazandırdı, her gün gelmekle birlikte ortamdaki ilişkilerin güzelliği de beni etkiledi. Gediz Hanım ile görüşüp bayilik bilgilerini aldım. Aldığım bu bilgileri değerlendirdim ve iki gün içerisinde bayiliği alma kararım gerçekleşti. Kesinlikle sistemden, aletlerin kaliteli ve orijinal oluşundan, hijyenik ortamdan etkilendik, ayrıca ekonomik oluşu çok idealdi. Hatta antrenörlerin uygulattığı hareketler, onların ilgileri, sıcaklığı da ne kadar dolu spor yapılmış olduğunu hissettiriyorlar. Kendi salonumuzu açma yolundayken Gediz Hanım ve ekibinin büyük ilgi ve içtenliklerinden dolayı ayrı bir mutluluk duyuyoruz, ayrıca bizi bu işin yapı taşının oluşumunda yardım ve yönlendirmelerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Tüm bayanlara da sağlıklı bir yaşam ve daima huzur için SHAPES FOR WOMEN’dan yararlanmalarını öneriyoruz.

Şule Özden | 20/03/2015

SHAPES GENEL MERKEZ
Adres : Cumhuriyet bulv. No : 183 Sel Apt. Kat :7 Alsancak/İZMİR
Telefon : +90-232-463 64 69 / 0533 135 03 07
Fax : +90 - 232 - 463 64 79 - 0532 284 99 76
E-mail : info@shapesturkey.com
E-BÜLTEN
Grafiket Reklam Ajansı