Kadınlara Özel Franchise Sistemi

SHAPES FOR WOMEN

Shapes Hidrolik Egzersiz Sistemi nedir?

Amerika’da 1970’li yıllardan beri kullanılan ve “istasyon sistemi” veya “sihirli 30 dakika” olarak anılan Shapes Egzersiz Sistemi, sadece kadınlara ve günde sadece 30 dakikada yağ yakma ve hızlı form tutma imkanı sunmaktadır.

Ana istasyon adı verilen ve kendi itme-çekme gücümüzle çalışan hidrolik ekipmanlarda fitness çalışması yaparken, ara istasyonlarda aerobik ve sıkılaşma çalışmaları yapılır. Dönüşümlü olarak kullanılan ana ve ara istasyonları sebebiyle hızlı ve aynı zamanda son derece eğlenceli bir egzersiz sistemi olması, kadınlar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

Kimler Shapes For Women salonu açabilir?

Shapes işletmecilerinin işine sahip çıkan, insan ilişkileri kuvvetli, iyi organize olabilen, kendine ve çevresine özen gösteren, aktif, dışa dönük, motivasyonu yüksek, güler yüzlü kişiler olmaları önemlidir.

İşletmeci ve çalışan antrenörlerin kadın olması gereklidir ancak yatırımcı erkek de olabilir.

İlk defa kendiniz bir iş yapacaksanız ya da spor konusunda hiçbir bilginiz yoksa ne olacak?

Shapes For Women Salonu açmanız için spor kökenli olmanız gerekli değildir. Çünkü Shapes For Women kadınlara iş imkanı sunarak size spor salonunuzu en iyi şekilde işletebilmeniz için gerekli tüm eğitimi ve bilgileri aktarıyor. Açılış öncesinde verdiğimiz uygulamalı satış, pazarlama ve egzersiz eğitimleri ile ailemize katılan her yeni şubemizin aynı hizmet standardına ulaşmasını sağlıyoruz. Süreç içinde ise Shapes Akademi tarafından verilen eğitimlerle yatırımcılarımızın sürekli gelişimleri hedeflenmiştir. Ayrıca ülke genelinde yaptığımız tanıtım ve kampanyalarla bayilerimizi sürekli destekliyoruz.

Nasıl bir yere ihtiyacınız var?

Öncelikle salonumuzun “uygun yer” de olması çok önemlidir. Uygun yer için en önemli kriter hane sayısının yüksek olduğu bir bölgede bulunulmasıdır. Cadde üzerinde olması zorunluluk değildir ancak ulaşımı kolay ve güvenli, tarifi kolay ve tabelalarının görünebileceği bir yerde olması önemlidir.   

Fiziksel özelliklere gelince: Toplam alan en az 120 m2, tavan yüksekliği en az 2.50 m olmalıdır. Bu alanının 40 m2’si Shapes egzersizi alanı, 12-15 m2 si soyunma odası / 2 duş / wc olmalı, girişte karşılama ve cafe / dinlenme alanı olarak kullanılacak yaklaşık 15 m2 lik bir alanı ile vitamin bar (veya mutfak) bulunmalıdır. Bu alanlara ilave bir 30 - 40 m2’lik alan, bizlere pilates, yoga, zumba, dans.. gibi faaliyetleri eklememiz için olanak sağlayacaktır.  

Yatırım bedeli nedir,  neleri kapsar?

Kadınlara özel spor salonu Franchise bedelimiz 37.500 TL + KDV’dir. Bu bedele:

  • 20 istasyondan oluşan özel Shapes makine ve ekipmanları (ana ve ara istasyonları),
  • Yer onayı, tadilat ve cam giydirme yönlendirme ve desteği,
  • Bölge koruma garantisi,
  • Shapes Net, web tabanlı üye takip yazılım programı (CRM),
  • Yatırımcı ve antrenörlere 4 günlük açılış öncesi verilen uygulamalı pazarlama / satış ve egzersiz Merkez Eğitim Programı,
  • Açılış sonrası şube içinde 3 günlük Franchise Koçluk hizmeti,
  • Reklam – tanıtım desteği,

Global bir marka olan Shapes Turkey ile kadınlara özel spor salonu sektörü içerisinde kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

 

SHAPES GENEL MERKEZ
Adres : Cumhuriyet bulv. No : 183 Sel Apt. Kat :7 Alsancak/İZMİR
Telefon : +90-232-463 64 69 / 0533 135 03 07
Fax : +90 - 232 - 463 64 79 - 0532 284 99 76
E-mail : info@shapesturkey.com
E-BÜLTEN
Grafiket Reklam Ajansı