Neden Shapes Franchising?

Neden Shapes Franchising?

Anti aging dalgası tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına almış durumda.

Özellikle kadınlar sağlıklı, genç ve güzel kalmanın yollarını arıyor. Bunu gerçekleştirebilmek için en önemli araçlardan biri kuşkusuz düzenli egzersiz. Eskiden spor/egzersiz bir hobi olarak görülüyordu ve lüks tüketim olarak algılanıyordu. Oysa artık sağlıklı ve uzun bir yaşamın yolunun düzenli egzersizden geçtiği biliniyor. Gündelik yaşam koşulları her geçen gün yıpratıcı hale geliyor. Özel zamanlar daralıyor. Bu temponun içerisinde insanlar yaşam kalitelerini artıran, kendilerine özel vakit yaratmanın gerekliliğini daha fazla hisseder oldu. Egzersiz, kişiye estetik bir duruş kazandırırken, zihni de dinlendiriyor. Dolayısıyla ruh ve beden sağlığı için vazgeçilmez olan egzersiz alanında dev bir pazar oluşmuş durumda. Pazarda yer almak önemli ancak hata yapılınca bedeli ağır oluyor. Bu nedenle bu büyük pazarda doğru iş ortağı ile, doğru yönlendirme ve bilgilendirme yapabilen, girişimcilerin vizyonunu geliştirecek bir markadan franchise almak çok önemlidir.  Tam da bu noktada, egzersiz alanındaki tecrübesi ve yenilikçi bakış açısıyla Shapes Türkiye’nin en güçlü kadınlara özel spor salonu ve franchising zinciridir. Global bir zincirin parçası olmak, sadece işin kuruluş aşamasında değil gelecek yıllardaki vizyonu ve gelişimi için de çok önemlidir

  

Yatırımcılar Neden SHAPES’i Tercih Ediyor ?

  • Türkiye’deki Spor Salonlarında Kullanılan İlk Web Tabanlı Üye Takip Programının Yaratıcısı: Özel web tabanlı ShapesNet yazılımı (CRM) programı ile yatırımcılarımız online olarak salonlarının verililerine istedikleri an ve her yerden ulaşabilirler. Ayrıca sistemin içerisinde yer alan ayrıntılı raporlama seçenekleri, salon içindeki müşteri portföyünü en iyi biçimde analiz etmek üzere tasarlanmıştır. 
  • Esnek, Pratik ve Etkili Bir Sistem: Shapes egzersiz sistemi kadınlarımıza “sadece 30 dakikada” eklemlerini güçlendirme, hızlı form tutma ve çabuk yağ yakma imkanı sunmaktadır. Ayrıca pazar hariç her gün istenildiği zaman spora gelme olanağı tanıyan,  randevu-seans gerektirmeyen çalışma düzenimiz ve bire bir antrenman olanağı sağlamamız üyelerimiz tarafından pratik, eğlenceli ve farklı bulunmaktadır.
  • Maksimum Müşteri Memnuniyeti Çalışmaları: Shapes Kadınlara Özel Spor salonları, özellikle hedef kitlesini kadınlara yöneltmiş büyük yerli ve yabancı markaların marka tanıtımları konusunda işbirliği içinde olduğu elit spor salonlarıdır. Fa Roll On, Perwoll Sport, Depitak ağda bantları, Nivea Q10, Lipton çay bu şekilde yapılmış memnuniyet çalışmalarına örneklerden bir kaçıdır.  
  • Shapes Akademi Fitness Eğitimleri: Amacımız fitness sektöründe yer alan ve almak isteyenlerin bilgi ve donanımlarını genişleterek doğru ve bilinçli spor yaptırmalarını sağlamak ve güncel global trendleri takip etmelerini sağlamak; bu sayede Türkiye’deki fitness sektörünün kalitesini daha üst seviyelere çıkarmaktır. Daha detaylı bilgiye www.shapesakademi.com dan ulaşabilirsiniz.  
  • Kalite Odaklı Hizmet : Shapes spor salonuna giren herhangi biri Türkiye’nin neresinde olursa olsun aynı kalitede hizmeti almalı, Shapes’te olmanın farkını hissetmelidir. Bu nedenle biz, ülkemizde bu işe başladığımız ilk günden beri nicelik değil nitelik diyoruz. Öncelikli prensibimiz kalitedir.
  • Global Markadan Global Trendler: Shapes Türkiye ekibi global bir marka olmanın bilinciyle dünya üzerindeki spor trendlerini yakından izleyip ülkemize getirmekte öncü rolü üstlenmektedir. Gerektiğinde yurtdışından getirdiği antrenörler ile eğitimler düzenleyerek yatırımcılarının daima bir adım önde olması için onları sürekli desteklemektedir. 2012 sonunda Türkiye’de tanıtımını yapmış olduğumuz Piloxing egzersiz sistemi bu çalışmaya güzel bir örnektir.
  • Bölge Koruma Garantisi: Shapes Salonunuzu açacağınız yer belirlendikten sonra, belirli bir bölge size tahsis edilir ve bu bölge sınırları içerisinde ikinci bir Shapes salonu sadece yine sizin tarafınızdan açılabilir. Bölge koruma garantiniz Shapes merkez tarafından verilir.
  •  “Kadın Kulübü” Kimliği: Shapes For Women Salonları sadece 30 dakika egzersiz yapılabilen bir yer değil, aynı zamanda üyelerimizin “kadın kulübü” dür. Üyelerimiz burada spordaki son trendleri takip edebilir, kişisel gelişim seminerleri ve etkinliklerle katılabilir hem kendilerini hem sosyal çevrenizi geliştirebilirler.

Shapes Turkey franchising sistemi ile girişimcilik ruhunuzu kalite odaklı hizmet anlayışıyla birleştirebilirsiniz. Kadınlara özel spor salonu hizmetini güçlü trendlerle bir adım öne çıkarabilir, sektörde farklılık yaratabilirsiniz.

 

 

SHAPES GENEL MERKEZ
Adres : Cumhuriyet bulv. No : 183 Sel Apt. Kat :7 Alsancak/İZMİR
Telefon : +90-232-463 64 69 / 0533 135 03 07
Fax : +90 - 232 - 463 64 79 - 0532 284 99 76
E-mail : info@shapesturkey.com
E-BÜLTEN
Grafiket Reklam Ajansı