Etkinlikler

Herkes İçin Spor, Herkes İçin Sağlık


Shapes For Women ile Türkiye Herkes İçin Spor Denizli Federasyon Denizli Temsilciliği’nin birlikte düzenlediği Spor Şenliği Etkinliği 20 Mart Pazar günü Denizli Teras Park AVM’de yapıldı.

 

Etkinlikte ''HERKES İÇİN SPOR,HERKES İÇİN SAĞLIK'' Sloganı altında Çoçuklara ve Spor sevenlere deneyimli Welness hocalarımızın eşliğinde eğlenceli bir o kadarda zevkli spor oyunları yapıldı.

Sağlıklı nesiller için egzersizin çocuk yaşlarda alışkanlık edinilmesi gerekliliğine inanan Shapes antrenörleri tarafından çoçuklara istasyon egzersizleri; Denizli Capoira ekibi tarafından Capoiera gösterisi ve izleyicilerin de katıldığı Piloxing egzersizi yapıldı.

 

Etkinliğin sonunda Türkiyemizin ikinci yeni milli sporu ''HEMSBALL SPOR'', Denizli HİS temsilcimiz Çetin Çağatay ve Türker Eraslan ile Mesut Öz hocalarımızın eşliğinde kurallarıyla birlikte uygulamalı olarak gösterildi ve oynandı.

Bu arada katılımcılara ücretsiz vücut yağ ölçüm analizleri yapıldı ve sağlıklı beslenme konusunda bilgilendirildi. Egzersizlere katılanlara Shapes T-Shirtlerinin hediye edildiği etkinlikte keyifli ve dinamik saatler yaşandı.


SHAPES GENEL MERKEZ
Adres : Cumhuriyet bulv. No : 183 Sel Apt. Kat :7 Alsancak/İZMİR
Telefon : +90-232-463 64 69 / 0533 135 03 07
Fax : +90 - 232 - 463 64 79 - 0532 284 99 76
E-mail : info@shapesturkey.com
E-BÜLTEN
Grafiket Reklam Ajansı