Etkinlikler

Shapes Turkey Yılın Parlayan Sporcularını Ödüllendirdi


 Törenin açılış konuşmasını yapan Shapes Genel Müdürü Gediz Ersin, “Ödülleri verirken Shapes olarak her zaman olduğu gibi yine kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık yaptık. Kadınlarımızın daha aktif, daha sportif, hayatın içinde korkusuzca kendine güvenerek yaşayabilmesi için desteklerimizi sürdüreceğiz.” açıklamalarını yaptı.

“Yılın Parlayan Sporcusu”, Dünya ve Avrupa’da birçok madalya kazanmış olan Karşıyaka Belediyesi sporcularından Ecem Cansu Coşkun oldu ve ödülünü Shapes Genel Müdürü Gediz Ersin tarafından verildi.

"Yılın Mentor Sporcusu" ise dünyaca ünlü rüzgar sörfü sporcumuz Çağla Kubat seçildi. Kendisi yoğun programı sebebiyle ödül törenine katılamadı fakat öğrencisi Gizem Urgancı ödülü Çağla Kubat adına TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş’tan aldı.


Ayrıca Shapes Turkey’in Kadınlar Günü etkinliği dahilinde davetlilere dağıtılan siyah kurdeleler dikkat çekti. Kadına yönelik şiddete karşı “2 Günde Unutmadık” etkinliği kapsamında, davetliler ülkemizde yaşanan kadın cinayetlerini 2 günde unutmadıklarını göstermek üzere siyah kurdeleleri yakalarına taktılar.


SHAPES GENEL MERKEZ
Adres : Cumhuriyet bulv. No : 183 Sel Apt. Kat :7 Alsancak/İZMİR
Telefon : +90-232-463 64 69 / 0533 135 03 07
Fax : +90 - 232 - 463 64 79 - 0532 284 99 76
E-mail : info@shapesturkey.com
E-BÜLTEN
Grafiket Reklam Ajansı